Posledné športové  aktivity v rámci kampane Športom za  Červené stužky sa uskutočnili nasledovne.

Mixvolejbal- 26.11.2019 – v telocvični na ZŠ Okružná  sa stretli 4 miešané družstvá , aby si zmerali svoje športové výkony pod vysokou sieťou. Naše družstvo  sa umiestnili na 2.mieste

Futbalový turnaj  „O pohár riaditeľa SŠŠ“ – 28.11.2019

V štvrtok  28. novembra sa v športovej hale Štiavničky uskutočnil futbalový turnaj stredných škôl o pohár riaditeľa Športového gymnázia. Turnaja sa zúčastnili štyri družstvá. Hralo sa systémom každý s každým. Všetky  zápasy sa hrali vysokom tempe a boli napínavé až do samého konca. Víťazom turnaja sa stali žiaci Strednej športovej školy,  naši žiaci obsadili celkové tretie miesto. Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený žiak našej školy Juraj Kubiš.

Mgr. Richard Kreutz

Categories: Nezaradené