Zámocké hry zvolenské Návštevy divadelných predstavení v tomto školskom roku sme ukončili 8. júna na Zámockých hrách zvolenských, kde sme si boli pozrieť predpremiéru divadelnej hry Škola základ života. Väčšinu zo sedemdesiatych účastníkov tvorili zamestnanci s rodinnými príslušníkmi, pretože sa žiakom zdalo byť dosť drahé vstupné. Tí, ktorí sa však tohto predstavenia pod holým nebom na nádvorí zvolenského zámku zúčastnili, isto neľutovali. Predstavenie bolo výborné a jednotlivé postavy a kostýmy nemali chyby. Ako sme si už zvykli na zvolenských hercov, celkom sa vžili do úloh profesorov a šantivých študentov a v mnohom dej predstavenia pripomínal i našu školu a život na nej. Predstavenie bolo inšpirované filmom – My všetci školou povinní a obohatené piesňami od Elánu a iných populárnych skupín. Skúste sa spýtať svojich spolužiakov, či stálo to predstavenie a umelecký zážitok spolu s dopravou za tých deväť eur a zamyslite sa nad tým, či si radšej nekúpite raz kebab a cigarety, ale pôjdete spolu s nami na zámocké hry a budete mať na čo spomínať.

Comments are closed.